Tatran Prešov

1 spelers · 1 landen · 0 doelpuntbijdragen op het WK

Tatran Prešov heeft 1 WK-speler, maar zij kwamen op het WK 2026 nog niet tot een doelpuntbijdrage. Bekijk hieronder alle WK-ranglijsten van Tatran Prešov.

0
Doelpunten
0
Assists
54
Minuten
0
Geel
0
Rood
0
Strafschoppen
0
Gered

Spelers

hun statistieken voor hun nationale ploegen
SpelerLandPosDAMinGKRK
D. SimonHaïtieruitMID005400

CLOUT-profiel

CLOUT per statistiek — middenring = gemiddeld (1,0×)

Waar Tatran Prešov staat

positie onder alle clubs · dichtste rivalen

Meeste schoten

Totaal aantal schoten van de spelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#192 van 262
  1. 192Tatran Prešov1

Schoten op doel

Schoten op doel van de clubspelers. Ze testen de keeper, niet de tribunes.

#118 van 194
  1. 118Tatran Prešov1

Spelmakers

Sleutelpasses — passes die direct tot een schot leidden. De aangevers.

#198 van 268
  1. 198Tatran Prešov1

Tiki-Taka

Totaal aantal passes van de clubspelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#290 van 382
  1. 290Tatran Prešov31

Meeste tackles

Totaal aantal tackles van de spelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#231 van 315
  1. 231Tatran Prešov2
  2. 256AGF1

Meeste onderscheppingen

Gelezen en onderschepte passes. Meesters van de anticipatie.

#209 van 273
  1. 209Tatran Prešov1

Gewonnen duels

Gewonnen duels (op de grond + in de lucht) van de spelers.

#278 van 365
  1. 278Tatran Prešov4

Meeste overtredingen

Totaal aantal gemaakte overtredingen van de spelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#255 van 303
  1. 255Tatran Prešov1

Overtredingsmagneten

Ontvangen overtredingen — hoe vaak de spelers werden gevloerd.

#228 van 301
  1. 228Tatran Prešov1

Meeste minuten

Totale speelminuten (reguliere tijd; beperkt bij een rode kaart).

#328 van 391
  1. 328Tatran Prešov54

Meeste spelers op het veld

Verschillende spelers die daadwerkelijk in actie kwamen op het WK.

#196 van 391
  1. 196Tatran Prešov1

Meest internationaal

Aantal verschillende vertegenwoordigde nationale ploegen.

#192 van 454
  1. 192Tatran Prešov1

De motor

Totale balacties: passes, tackles, gewonnen duels, dribbels en schoten samen. Puur loopwerk.

#289 van 383
  1. 289Tatran Prešov38

Volledige Slovak First League tabel bekijken →